Takımla tanışın  !

 

Brew Kitchen & Bar olarak odak noktamız, size harika yiyecek ve içecekler sunarken birinci sınıf bir müşteri deneyimi sunmaktır. Sıcak ve samimi konukseverlik ekibimiz, deneyimli baristalar, heyecan verici barmenler ve düşünceli bekleyen personelden oluşur.

 

 

Arkadaşlarınız ve ailenizle Brew Kitchen & Bar'daki yemek deneyiminizin keyifli olmasını sağlar. Gıda konseptimiz, modern İstanbul'da, bistro klasiklerine dayanan mevsimlik bir menü ile uzmanlaşmıştır. Odak noktamız cesur tatlar ve içerik aşamalarından yemek masasına ulaşmaya kadar üretime özen göstermek.

 

 

Size hizmet etmeyi dört gözle bekliyoruz!

Hümeyra Karslı  - HEAD CHEF

 

16 haziran 1996 yılında Erzurum’da doğdu.İlkokul ve lise eğitimini Aydın’da tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünde lisans eğitimini tamamladı.Hayalinin peşiden giden Hümeyra Karslı Gastronomi konferanslarında, çeşitli workshoplarda çalışıp sektörde eğitimi devam ederken kendini farklı alanlarda geliştirmiş ve yarı zamanlı olarak butik konsept mutfaklarda çalışmıştır. Mutfak stajlarını İstanbul ve Bodrum’da tamamladıktan sonra Türkiye’de son zamanlarda trend olan çikolatanın

WhatsApp Image 2020-02-05 at 01.14.52.jp

işlenmesi ve geleneksel olan bir tatlının moderleştirildiği  Kadıköy’de bir tatlıcının işletmesini yapıp, ürün reçetelerini geliştirip, ürün standardizasyonlarını sağlamıştır.Hem mutfak hem de işletme alanında 1 yıl süreyle çalışmasını tamamlamıştır. 2019 Nisan ayında The Taste adlı yarışmanın Türkiye formatında yarışmacı olup başarılı tabakları ve tutkusu onu finale kadar götürdü. En son et üzerine kendini geliştirmek için çalıştığı işletmeden ayrılıp kendi menüsüyle Grey Entertainment Grubunun Brew Casual Kitchen and Bar markasının mutfak şefi olarak kariyerine devam etmekte.

IMG_3910.jpg

Deniz E. Atmaca​ - GENERAL MANAGER

1994 yılında İstanbul'da doğan, çocuk yaşta müziğe ve sinemaya olan merakıyla beraber Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi'nden sonra  Plato Sinema Okulu'nda eğitimine devam etti.  2015 yılında İstanbul'a dönüş yapmasının hemen ardından  Anadolu Üniversitesi - İşletme Fakültesi bitirdi.  İstanbul'da butik ve kurumsal yiyecek ve içecek firmalarında en alt kademeden başlayıp işletme müdürlüğüne terfi etmiştir.

. Veronica / Supervizor

· Couisin  Bistro & Bar  / Barmen

· Ayı Irish Pubs​ / Service - Bar 

· Coffee Craft İstanbul  - Zincir İşletme Yöneticiliği

· Marriott Group / Bar Müdür - F&B  Müdür Assistanı 

. Sheraton Istanbul City Center - JW Marriott Bosphorus 

· The Stay Bebek Hotel  / Bar Müdürü

· Brew Kitchen & Bar / Marka Sahibi - Yönetici